foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Druhý zápas našim hokejistům již nevyšel....

V sobotu 15.10. ve 20:15 h nastoupili naši hokejisté proti týmu z Písečného.

hokej 01

Začátek utkání se rozběhl až překvapivě snadno, již z prvního vhazování dali naši bleskový gól. Druhé vhazování a opět gól.... V první minutě jsme již vedli 0 : 2. (pozn: výchozí čas na tabuli je 17:00) Další průběh zápasu již tak jednoznačný nebyl.... Šancí bylo na obou stranách, góly padaly do obou branek a na konci 2. třetiny byl stav 3 : 4 pro naše hokejisty. Těšili jsme se na 3 třetinu s napětím, zda naši udrží toto těsné vedení....
Poslední část hry už se nesla v režii hokejistů z Písečného. Když na naše hokejky sedne smůla a z tolika šancí neproměníte ani jednu, soupeř toho využije.... V poslhokej 02ední třetině naši inkasovali 6 branek, což znamenalo nečekaný zvrat v zápase.
Nutno uznat, že kombinační hra Písečného byla v závěru lepší. V průběhu celého zápasu však byla proti nám i dvojice rozhodčích, která zápas co zápas 'píská' v náš neprospěch. Osobní souboje a ataky, které většinou vyprovokuje soupeř, se buď nepískají vůbec nebo je na trestnou lavici poslán hokejista Strachujova. Tento zápas byl však vrcholem rozhodcovského 'umu' - vyražený zub, pěstní souboje, sražení u mantinelu ze strany soupeře, to vše zůstalo nepostrestáno.
Obdivujeme naše hokejisty, že to nervově ustojí, když na tribuně to vře.... Jsou prostě lepší, a to si na nich velmi ceníme....

Copyright © 2013. Obec Strachujov Rights Reserved.