^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Jubilejní 10. ročník hokejové ligy

 

PLAY OFF
datum zápas skóre úspěšní střelci pořadí
ne 25.2.2024; 16:00 Sádek x Strachujov
     
17.2.2024 Strachujov x Lísek 8 : 1 Kuchař Daniel, Lorenc Lukáš (2x), Prüger Lukáš, Vacek Lukáš (4x) 1.- 4.
9.2.2024
Lísek x Strachujov 6 : 5 sn Frida Václav, Hejtmánek David, Lorenc Lukáš (2x), Mrkos Martin ???
4.2.2024
Strachujov x Lísek 6 : 4 Frida Václav, Hejtmánek Josef, Podsedník Ivan, Prüger Lukáš, Prüger Rostislav, Vacek Lukáš ???

 

Základní část
datum zápas skóre úspěšní střelci pořadí
28.1.2024 Strachujov x Nová Ves 6 : 7 Hejtmánek Josef, Podsedník Ivan (3x), Prüger Lukáš (2x) 4.
21.1.2024
Strachujov x Sádek
3 : 15 Hejtmánek David, Kuchař Daniel, Vacek Lukáš 4.
13.1.2024 Písečné x Strachujov 4 : 2 Hejtmánek David, Hejtmánek Josef 4.
7.1.2024 Strachujov x Vítochov 15 : 1 Hejtmánek David (5x), Hejtmánek Josef (2x), Kuchař Daniel, Lorenc Lukáš (3x), Podsedník Jan, Prüger Lukáš, Teplý Lubomír, Vacek Lukáš 4.
16.12.2023 Opajda x Strachujov 3 : 20 Hejtmánek Josef (6x), Janáček Michal, Lorenc Lukáš (2x), Podsedník Ivan (4x), Prüger Jan (3x), Prüger Lukáš (2x), Teplý Lubomír (2x) 4.
10.12.2023 Strachujov x Torpédo 3 : 2 Hejtmánek Josef, Janáček MIchal, Mrkos Martin 4.
3.12.2023 Hluší psi x Strachujov 3 : 8 Jun Miroslav, Lorenc Lukáš, Podsedník Ivan, Prüger Lukáš, Unzeitig Buhuslav (2x), Vacek Lukáš (2x) 4.
25.11.2023 Strachujov x Bolks 12 : 3 Hejtmánek Josef (2x), Lorenc Lukáš, Podsedník Ivan (2x), Prüger Lukáš, Prüger Rostislav, Ročárek Michal (2x), Unzeitig Bohuslav (2x), Vacek Lukáš 4.
19.11.2023 Sokoli x Strachujov 5 : 2 Kuchař Daniel, Lorenc Lukáš 4.
11.11.2023 Strachujov x Sádek   zápas odložen 2.
5.11.2023 Maoři x Strachujov 0 : 22 Hejtmánek David (5x), Hejtmánek Josef, Kuchař Daniel (7x), Lorenc Lukáš, Prüger Jan (2x), Prüger Lukáš (2x), Teplý Lubomír, Vacek Lukáš (3x) 2.
28.10.2023 Strachujov x Bukov

14 : 3

Hetmánek David, Janáček Michal, Jun Miroslav, Kuchař Daniel, Podsedník Ivan, Prüger Jan, Ročárek Michal (3x), Teplý Lubomír (2x), Unzeitig Bohuslav (2x), Vacek Lukáš
2.
21.10.2023 Lísek x Strachujov 5 : 12 Hejtmánek David (2x), Podsedník Ivan, Prüger Jan, Prüger Lukáš, Ročárek Michal (4x), Teplý Lubomír, Vacek Lukáš (2x)
2.
14.10.2023 Strachujov x Nyklovice 17 : 2 Hejtmánek David (3x), Hejtmánek Josef (3x), Janáček Michal, Kuchař Daniel (3x), Podsedník Jan, Prüger Jan, Ročárek Michal (3x), Vacek Lukáš (2x)
1.
7.10.2023
Pikárec x Strachujov 0 : 19 Hejtmánek David (3x), Hejtmánek Josef (3x), Jun Miroslav, Lorenc Lukáš (2x), Ročárek Michal (3x), Unzeitig Bohuslav (3x), Vacek Lukáš (3x), Zdražil Martin
1.

Play-off 2022/2023 (9. ročník hokejové ligy)

2023 04 01 finale
PLAY OFF
datum zápas skóre úspěšní střelci pořadí
1.4.2023 Sokoli x Stachujov
7 : 6 Komínek Zdeněk, Lorenc Lukáš, Podsedník Ivan, Ročárek Michal (2x), Vacek Lukáš 2.
25.3.2023 Strachujov x Sokoli 9 : 4 Hejtmánek Josef (2x), Kuchař Daniel (3x), Lorenc Lukáš, Podsedník Ivan, Ročárek Michal (2x) 1.- 2.
18.3.2023 Sokoli x Strachujov 6 : 5 sn Hejtmánek David (2x), Kuchař Daniel, Ročárek Michal (2x) 1.- 2
11.3.2023 Strachujov x Sádek 7 : 3 Hejtmánek David, Hejtmánek Josef, Podsedník Ivan, Ročárek Michal (3x), Zdražil Martin 1.- 2.
4.3.2023 Sádek x Strachujov 5 : 8 Hejtmánek David (2x), Hutlas Jan, Kuchař Daniel, Ročárek Michal, Teplý Lubomír, Vacek Lukáš, Zdražil Martin 1.- 4.
25.2.2023 Strachujov x Sádek 3 : 9 Hejtmánek David, Kuchař Daniel, Ročárek Michal 1.- 4.
12.2.2023 Bukov x Strachujov 1 : 12 Hejtmánek David (2x), Hejtmánek Josef (5x), Podsedník Jan, Prosecký Martin (2x), Ročárek Michal, Teplý Lubomír 1.- 4.
   5.2.2023
Strachujov x Bukov
7 : 3 Hejtmánek David (2x), Jun Miroslav, Prosecký Martin, Ročárek Michal (3x) 1.- 8.

Prezidentské volby 2023

Prezidentsk volby 2023 02 ast

Prezidentsk volby 2023 02 vsledky

zdroj:  www.volby.cz

Nový ročník bystřické hokejové ligy

V pátek 7. října 2022 zahájili naši reprezentanti již 9. ročník bystřické ligy amatérských hokejových týmů. I když naše borce obcházela marodka, na tréninkových setkáních se sešla většina spoluhráčů, aby se připravili na své soupeře. Budeme jim všichni držet palce, aby úspěšně obhájili zlaté medaile z předchozího ročníku.

Základní část
datum zápas skóre úspěšní střelci pořadí
29.1.2023 Sádek x Strachujov 6 : 8 Hejtmánek David (2x), Kuchař Daniel, Podsedník Ivan, Prosecký Martin (2x), Ročárek Michal (2x) 2.
21.1.2023
Strachujov x Sokoli 6 : 9 Hejtmánek David, Podsedník Ivan, Ročárek Michal (3x), Vacek Lukáš 3.
14.1.2023 Písečné x Strachujov 8 : 5 Hejtmánek David, Ročárek Michal (3x), Teplý Lubomír 2.
   7.1.2023 Strachujov x Bukov 12 : 6 Hejtmánek David (5x), Hejtmánek Josef (2x), Jun Miroslav, Ročárek Michal (3x), Teplý Lubomír 1.
18.12.2022 Nová Ves x Strachujov 4 : 15 Hejtmánek David (3x), Hutlas Jan, Kuchař Daniel (6x), Lorenc Lukáš, Prosecký Martin, Prüger Lukáš (3x) 1.
10.12.2022
Strachujov x Torpédo 5 : 1 Hejtmánek Josef, Kuchař Daniel (2x), Podsedník Ivan, Prüger Lukáš 1.
3.12.2022 Maoři x Strachujov 5 : 15 Hejtmánek David (2x), Hejtmánek Josef (7x), Prosecký Martin, Ročárek Michal (3x), Teplý Lubomír (2x) 1.
26.11.2022 Strachujov x Nyklovice 13 : 2 Hejtmánek Josef (4x), Komínek Zdeněk (2x), Lorenc Lukáš, Podsedník Ivan, Podsedník Jan, Ročárek Michal (3x), Teplý Lubomír 1.
20.11.2022 Hluší psi x Strachujov 3 : 13 Hejtmánek David, Lorenc Lukáš (4x), Mrkos Martin, Podsedník Ivan, Podsedník Jan, Prosecký Martin, Prüger Lukáš (2x), Teplý Lubomír, Vacek Lukáš 1.
12.11.2022 Strachujov x Lísek 13 : 1 Hejtmánek David (3x), Hejtmánek Josef (4xj, Lorenc Lukáš, Podsedník Ivan, Ročárek Michal (2x), Šmahel Michal, Teplý Lubomír 1.
6.11.2022
Bolks x Strachujov 3 : 12 Kuchař Daniel (3x), Mrkos Martin, Podsedník Ivan, Prüger Lukáš, Ročárek Michal (3x), Vacek Lukáš (3x) 1.
30.10.2022 Strachujov x Pikárec

14 : 4

Hetmánek David (4x), Podsedník Ivan, Podsedník Jan. Ročárek Michal (3x), Teplý Lubomír, Vacek Lukáš (4x) 1.
22.10.2022 HC Draci x Strachujov 1 : 22 Činčera František, Hejtmánek Josef (5x), Jun Pavel, Kuchař Daniel (3x), Lorenc Lukáš, Podsedník Jan, Podsedník Ivan (2x), Prosecký Martin, Prüger Lukáš (3x), Šmahel Michal (4x) 2.
15.10.2022 Strachujov x Opajda 16 : 3 Hejtmánek David (3x), Hejtmánek Josef, Jun Miroslav, Komínek Zdeněk, Podsedník Ivan (2x), Prosecký Martin, Ročárek Michal (3x), Šmahel Michal, Teplý Lubomír, Vacek Lukáš (2x) 3.
7.10.2022
V.K.Ž x Strachujov 2 : 12 Hejtmánek David (2x), Hejtmánek Josef, Kuchař Daniel (2x), Lorenc Lukáš, Ročárek Michal (4x), Teplý Lubomír, Vacek Lukáš
???
         

Volby do zastupitelstva obce - září 2022

Ve dnech 23. a 24. září se i v naší obci otevřela volební místnost, aby občané měli možnost zvolit si své zastupitele na další čtyřleté volební období. Seznam voličů obsahoval 109 jmen, k volbám se dostavilo 59 občanů (54,13%).

Odevzdané hlasy určily pořadí kandidátů:

KandidátPočet hlasůPořadí
zvolení
/náhradníka
Mandát
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyabs.v %
1 Podsedník Ivan 53 16,35 1 *
2 Kozáčková Renata 47 14,50 2 *
3 Kozáček Josef Ing. 45 13,88 3 *
4 Prüger David 45 13,88 4 *
5 Prügerová Renata 46 14,19 5 *
6 Bednář Stanislav 41 12,65 6 *
7 Šaur Luboš 47 14,50 7 *

Zdroj: www.volby.cz

Copyright © 2013. Obec Strachujov Rights Reserved.


Facebook twitter skype