^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Hokejová liga 2018/2019

hokej 2018 2019 finale

Pátý ročník amatérské hokejové ligy v Bystřici nad Pernštejnem je pro náš tým již minulostí. V letošní soutěži dosáhli strachujovští hokejisté nejlepšího umístění v této soutěži, kdy na cestě za zlatem je zastavili pouze soupeři z Poličky. Stříbrné medaile, pohár i soudek piva přijali všichni za bouřlivé podpory diváků jako veliké vítězství...

Gratulujeme...

EXTRALIGA - play off
Datum a čas Zápas Výsledek Úspěšní střelci Pořadí
16.3.2019 Strachujov x IHC Polička 4 : 12 Podsedník Ivan (2x), Ročárek Michal (2x) 2.
10.3.2019
IHC Polička x Strachujov 6 : 4 Hejtmánek Josef (2x), Vacek Lukáš (2x) ???

1.3.2019
Písečné x Strachujov 3 : 5 Hejtmánek David (2x), Hejtmánek Josef, Lorenc Lukáš, Ročárek Michal 1.- 2.
23.2.2019 Strachujov x Písečné 3 : 9 Bednář Lukáš, Ročárek Michal, Roušar Roman ???
17.2.2019 Písečné x Strachujov 1 : 2 Hejtmánek David, Měšťan Václav ???
10.2.2019 Zelenáči x Strachujov 2 : 5 Bednář Lukáš (2x), Hejtmánek Josef, Jun Miroslav, Mrkos Martin 1.- 4.
3.2.2019 Strachujov x Zelenáči
11 : 1 Bednář Lukáš, Hejtmánek David (2x), Hejtmánek Josef (2x), Jun Miroslav, Jun Pavel (3x), Lorenc Lukáš, Šmahel Michal ???
EXTRALIGA - základní část
Datum a čas  Zápas  Výsledek  Úspěšní střelci Pořadí
25.1.2019 Polička x Strachujov 7 : 4 Hejtmánek David (4x) 4.
19.1.2019 Strachujov x Sokoli  1 : 7 Podsedník Ivan 4.
12.1.2019 Písečné x Strachujov 7 : 5 Hejtmánek David (2x), Podsedník Ivan (2x), Podsedník Jan 4.
29.12.2018 Vítochov x Strachujov 1 : 11 Bednář Lukáš (2x), Hejtmánek David (3x), Hejtmánek Josef, Jun Pavel, Podsedník Ivan, Ročárek Michal, Roušar Roman, Šmahel Michal 3.
22.12.2018 Strachujov x Lísek 13 : 2 Bednář Lukáš, Hejtmánek Josef (4x), Jun Miroslav, Lorenc Lukáš, Mrkos Martin, Podsedník Ivan, Ročárek Michal (3x), Vetešník David 3.
14.12.2018 Torpédo x Strachujov 3 : 2 Bednář Lukáš, Hejtmánek David  3.
8.12.2018 Strachujov x Zelenáči 7 : 2 Bednář Lukáš, Hejtmánek Josef, Lorenc Lukáš, Roušar Roman, Ročárek Michal (3x)  2.
4.12.2018 Strachujov x Tišnov 5 : 9 Jun Pavel, Lorenc Lukáš, Mrkos Martin, Podsedník Ivan, Vacek Lukáš ???
2.12.2018 Strachujov x Polička
2 : 7 Bednář Lukáš, Prüger Rostislav 4.

25.11.2018

HC Sokoli x Strachujov 7 : 6 Bednář Lukáš, Hejtmánek David (2x), Podsedník Ivan, Podsedník Jan, Prüger David 3.
17.11.2018 Strachujov x Písečné 5 : 4 Měšťan Václav, Podsedník Ivan (3x), Roušar Roman 2.
4.11.2018 HC Tišnov x Strachujov 3 : 4 sn Šmahel Michal (2x), Vacek Lukáš, (Podsedník Ivan - TS), Měšťan Václav - TS 1.
27.10.2018 Strachujov x HC Vítochov 9 : 6 Coufal Milan, Hejtmánek David (4x), Komínek Zdeněk, Podsedník Jan, Šmahel Michal, Vacek Lukáš 1.
20.10.2018 Lísek x Strachujov 4 : 5 Podsedník Ivan (5x) 2.
14.10.2018 Strachujov x HC Torpédo Trpín 7 : 4 Hejtmánek David, Hutlas Jan, Lorenc Lukáš, Mrkos Martin, Podsedník Ivan (2x), Vetešník David ???
 6.10.2018 Zelenáči x Strachujov  5 : 4 sn Komínek Zdeněk, Lorenc Lukáš, Mrkos Martin, Podsedník Ivan 5.

Výsledné 4. místo

V sobotu 17. března 2018 završili naši hokejisté cestu hokejovou sezónou 2017/2018. V souboji o 3. místo je čekal silný soupeř - Zelenáči z Bystřice nad Pernštejnem. V malém finále se hraje pouze jeden zápas, takže vítěz tohoto duelu zaujme výsledné třetí místo, poražení odejdou bez trofejí s pomyslnou "bramborovou" medailí.

Zápas se rozběhl ve vysokém tempu. I když naši inkasovali první gól, vzápětí se jim podařilo skóre vyrovnat a dokonce získat vedení. Na obou stranách byli střelci úspěšní a v první třetině padlo celkem 9 gólů, bohužel v poměru 4 : 5 v náš neprospěch.

Od druhé třetiny se strachujovským hokejistům už nepodařilo získat vedení a pouze dotahovali náskok soupeře. Tři minuty před koncem zápasu se našim útočníkům podařilo snížit na 8 : 9 a zápas vrcholil ve velmi napjaté atmosféře. Fanoušci hnali hokejisty sborovým skandováním a bubnováním kupředu, šance střídala šanci, ale ani odvolání brankáře již nepomohlo skóre srovnat.

Výsledek 8 : 9 je důkazem kvalitní úrovně obou hokejových týmů. O to více mrzí prohra o jediný gól, ale o kousek více štěstí měl na svých hokejkách soupeř, i když neproměněných šancí jsme měli také nespočet. Hokejová sezóna 2017/2018 tedy pro naše borce končí výsledným 4. místem, za které se ale nemusí v silné konkurenci nikdo stydět a i fanoušci na tribuně jejich výkon náležitě ocenili. Díky za hezké hokejové zážitky.

IJK 0336

Více informací o průběhu hokejových zápasů si můžete zobrazit zde.

Hokejová liga 2017/2018

Datum a čas Zápas Výsledek Střelci Pořadí
17.3.2018
Strachujov x Zelenáči
8 : 9 Hutlas Jan, Jun Pavel, Komínek Zdeněk, Lorenc Lukáš, Podsedník Ivan, Šmahel Michal (2x), Vacek Lukáš
4.
3.3.2018 Písečné x Strachujov 2 : 1 Bednář Lukáš 3.- 4.
24.2.2018 Strachujov x Písečné 2 : 4 Podsedník Ivan (2x) 1.- 4.
17.2.2018 Písečné x Strachujov 4 : 5 sn Hutlas Jan, Jun Miroslav, Jun Pavel, Podsedník Ivan, Podsedník Jan 1.- 4.
10.2.2018 Strachujov x Vítochov 9 : 2 Jun Pavel (2x), Lorenc Lukáš (2x), Mrkos Martin, Podsedník Ivan (2x), Podsedník Jan (2x) 1.- 4.
4.2.2018 Vítochov x Strachujov 8 : 2 Podsedník Ivan, Šmahel Michal x
27.1.2018 Strachujov x Vítochov 9 : 0 Bednář Lukáš, Komínek Zdeněk, Lorenc Lukáš, Podsedník Ivan (2x), Vacek Lukáš (3x), Suchý Lukáš x

^^^ play - off vvv základní část
19.1.2018
Lísek x Strachujov 5 : 2
Podsedník Jan, Vetešník Lukáš 3.
13.1.2017 Strachujov x Sokoli 2 : 8 Jun Pavel, Vetešník David 3.
6.1.2018
Sršni x Strachujov 3 : 4 Bednář Lukáš, Podsedník Ivan, Suchý Lukáš, Vacek Lukáš
 3.
30.12.2017
Strachujov x Tišnov  6 : 5 Jun Miroslav, Jun Pavel (3x), Měšťan Václav, Vacek Lukáš
3.
23.12.2017
Strachujov x Sršní  9 : 5 Bednář Lukáš (2x), Jun Miroslav, Komínek Zdeněk, Lorenc Lukáš, Podsedník Ivan (2x), Podsedník Jan, Šmahel Michal

3.

9.12.2017 Písečné x Strachujov 4 : 5 sn Lorenc Lukáš, Měšťan Václav, Podsedník Ivan (2x), Šmahel Michal
2.12.2017 Strachujov x Zelenáči 7 : 3 Bednář Lukáš, Podsedník Ivan (2x), Podsedník Jan, Vacek Lukáš, Vetešník David (2x)
26.11.2017 Vítochov x Strachujov 2 : 3 Bednář Lukáš, Měšťan Václav, Šmahel Michal
17.11.2017 Strachujov x Lísek 7 : 5 Jun Pavel, Podsedník Ivan, Roušar Roman (3x), Šmahel Michal (2x)
11.11.2017 Strachujov x Sokoli 2 : 5 Měšťan Václav, Podsedník Ivan
29.10.2017 Tišnov x Strachujov 2 : 4 Jun Pavel, Lorenc Lukáš, Měšťan Vávlav, Podsedník Ivan
21.10.2017 Strachujov x Písečné 2 : 9 Bednář Lukáš, Podsedník Ivan
14.10.2017 Zelenáči x Strachujov  7 : 2 Bednář Lukáš, Lorenc Lukáš

8.10.2017

Strachujov x Vítochov

7 : 2

Bednář Lukáš (3x), Jun Pavel (2x), Lorenc Lukáš (2x)

Celkově třetí, v našich srdcích "mistři"!!!

V sobotu 11. března 2017 nastoupili naši hokejisté k poslednímu zápasu tohoto ročníku soutěže proti týmu Zelenáči z Bystřice nad Pernštejnem. Vítěz jediného utkání obsadí celkové třetí místo, poražení skončí na 4. místě tabulky.
Zápas byl zahájen ve 12.45. Neuplynulo ani 15 sekund a z prvního útoku Zelenáčů padl do naší branky první gól. Vyměnili se útoky a našim se podařilo z hokejky Ivana Podsedníka srovnat stav na 1 : 1. Fanoušci nevěřili, v první minutě takto důležitého zápasu padnou 2 góly. Hráči ale předváděli další skvělé kousky a skóre na tabuli se po chvilkách znovu měnilo. První třetina skončila za stavu 4 : 6 v náš prospěch.
Druhá třetina již nebyla tolik gólově bohatá, přesto stále napínavá. Ve třetí části hry se situace zdramatizovala srovnáním stavu na 7 : 7. Nervozita byla znát na obou stranách, tvrdých soubojů přibývalo. Tribuny bouřily, když při sólovém úniku Josefa Hejtmánka mu soupeř způsobil hokejkou bolestivé zranění. Naštěstí se náš útočník brzy vrátil do hry a oplatil soupeři v podobě našeho 8. gólu. To vneslo alespoň malé uklidnění do našich řad. A když soupeř 2 minuty před koncem odvolal brankáře a v 6 hráčích na ledě se pokoušel zvrátit ještě výsledek, byl to opět Josef Hetmánek, který lehkou střelou z našeho obranného pásma poslal puk do prázdné brány. Minutu před koncem už se dalo doufat, že tento výsledek již vydrží do závěrečné sirény a strachujovští fanoušci přestali šetřit svoje hlasivky.... Úspěšnými střelci byli: Hejtmánek Josef (2x), Podsedník Ivan (2x), Bednář Lukáš, Buchta Jan, Lorenc Lukáš, Prüger David a Vetešník Lukáš.
Bylo to zasloužené vítězství. Nutno podotknout, že i finále nám uniklo skutečně "o vlásek" a tedy pomyslná "bronzová příčka" je zaslouženou odměnou za několikaměsíční práci a odříkání. Chlapci děkujeme za reprezentaci a reklamu Strachujova.
Nutno ještě podotknout, že někteří členové našeho hokejového týmu odjeli po zápase do Poličky, kde za barvy Pusté Rybné svedli rovněž souboj o 3. místo proti týmu z Pomezí. A i zde byli úspěšní, takže v jeden den vybojovali 2 "bronzové medaile". Opravdu obdivuhodný výkon, ke kterému všem gratulujeme.

<Josef Kozáček>

3 misto

Finále našim těsně uniklo

Třetí rozhodující duel mezi Strachujovem a Písečným o postup do finále začal v neděli 5. března v podvečerních hodinách. Na tribunách se sešli fanoušci obou týmů ve velkém počtu a dávali o sobě v průběhu celého zápasu hlasitě vědět.
Začátek zápasu všechny šokoval. Než jsme se rozkoukali, padlo do naší branky během prvních 5 minut 4 góly, což významně ovlivnilo další průběh zápasu.
I když naši zpřesnili hru a byli poté vyrovnaným soupeřem, náskok z první třetiny se již nepodařilo stáhnout a zápas skončil s výsledkem 6 : 2 pro Písečné. Za náš tým se gólově prosadili: Bednář Lukáš a Lorenc Lukáš.
Čeká nás tedy malé finále = souboj o třetí místo s poraženým týmem z duelu Sokoli x Zelenáči.

Copyright © 2013. Obec Strachujov Rights Reserved.