^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Druhý souboj nám jen těsně unikl

V sobotu 4.února v 11 hodin dopoledne nastoupili naši borci k druhému zápasu v boji o postup do dalšího kola play-off. Před zápasem jsme měli malou výhodu v podobě první výhry z minulého utkání.
Zápas se pro naše barvy začal i slibně vyvýjet. První gól se podařilo vstřelit našim, ale soupeř ještě do konce první třetiny stihl vyrovnat. V druhé části hry se podařilo soupeři navýšit skóre na 2 : 1. I když naší zvyšovali tlak, podařilo se jim srovnat stav až v průběhu 3. třetiny. Atmosféra na stadionu by se dala snad i krájet. Ostré zákroky u mantinelů, bohužel často i bez puku, liknavost rozhodčích nebo naopak přehnané vylučování bez zjevné příčiny.... Již jsme viděli nerozhodný výsledek a následné nájezdy, když soupeřův protiútok a osamocený střelec před naší bránou prostřelil dosud výborně chytajícího Honzu Šťástného a ukončil tak zápas v poměru 3 : 2. Úspěšnými strachujovskými střelci byli: Mrkos Martin a Podsedník Ivan.
Vítězství na obou stranách tedy znamená 3. zápas, který v sobotu 11. února rozhodne o postupujícím týmu.

Copyright © 2013. Obec Strachujov Rights Reserved.